اعلام نتیجه نهایی

تاریخ: ۱۳۹۹/۹/۲۷

تیمهای راه یافته به مرحله نهایی

تاریخ: ۱۳۹۹/۹/۲۷

اعلام نتیجه اولیه

تیم‌های برگزیده باید حداکثر تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 26 آذرماه، یک ویدئوی 3 دقیقه‌ای با فرمت ام-پی-4 تهیه و به ایمیل رویداد ارسال نمایند و پاسخ تایید دریافت نمایند.

تمپلیت فایل پاورپوینت که ویدئوی خود را از روی آن آماده خواهید کرد را از اینجا دانلود کنید بخشهای مختلفی که باید در این پاورپوینت گنجانده شود عبارتند از: تعریف مساله، امکانات پروژه، مشتریان و کاربران، معرفی رقبا، روش کسب درامد، تکنولوژیهای استفاده شده و ...

مسابقه روز پنجشنبه ساعت 13 شروع خواهد شد و در این مسابقه ویدئوها با حضور مشارکت کنندگان پخش خواهد شد و هیات داوری در گام اول، 9 تیم را برای برای مرحله نهایی انتخاب خواهند نمود

در مرحله نهایی این 9 تیم به رقابت خواهند پرداخت و سه تیم برتر انتخاب خواهند شد.

انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیاء

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان از پيشگامان فعاليت علمي و کاربردی در زمينه اينترنت اشياء در کشور به شمار مي‌رود. این دانشکده به مدت شش سال است که فعالیت گسترده‌ای را در این حوزه انجام داده است. در همین راستا و در جهت تشویق دانشجویان دوره کارشناسی در سطح کشور به انجام پروژه‌های عملی و کاربردی در حوزه اینترنت اشیا، برای اولین بار مسابقه انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیاء را در سطح ملی، همزمان با هفته پژوهش برگزار خواهد کرد.

دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی در سطح کشور که از پروژه خود در بازه 1 / 1 / 98 لغایت 1 / 9 / 99 دفاع نموده‌اند می‌توانند در این مسابقه شرکت، و مدارک خود را ارسال نمایند.

شرکت کنندگان در مسابقه، باید حداکثر تا تاریخ10 / 9 / 99 تاریخ20 / 9 / 99 گزارش پروژه خود را به همراه مدارک لازم از طریق همین سایت ارسال نمایند، نتیجه بررسی اولیه در 1522 آذرماه اعلام خواهد شد و انشاالله در 2627 آذرماه مسابقه بین افراد راه یافته به مرحله نهایی انجام خواهد پذیرفت و رتبه های اول تا سوم با رای کمیته داوری که متشکل از اعضاء هیات علمی دانشگاه و افراد خبره در صنعت هستند، انتخاب خواهند شد .

امسال به خاطر شرایط خاص جامعه، امکان برگزاری این جلسه به صورت حضوری میسر نیست و به صورت مجازی برگزار می‌شود. دوره‌های بعدی این مسابقه انشاالله به صورت حضوری برگزار خواهد گردید.

در صورت داشتن هر گونه سوال با ایمیل iotlab.ui.ac.ir@gmail.com مکاتبه فرمایید.

آخرین به روزرسانی:1399/9/27

اعضا کمیته علمی

زمانبندی مسابقه

محل برگزاری

شرکت در مسابقه(ارسال مدارک)

با کلیک روی کلید زیر، فرم را تکمیل و پایان نامه خود را ارسال فرمایید.

مهلت ارسال، به پایان رسید

در صورت داشتن هر گونه سوال با ایمیل iotlab.ui.ac.ir@gmail.com مکاتبه فرمایید.
جهت اطلاع رسانی‌های بعدی در کانال تلگرام زیر عضو شوید

حامیان

  • Smiley face